Temat: [Transit 1994-2000] Uszkodzona pompa wodna (lub olejowa ???)
View Single Post
Stary 24-10-2010, 09:56   #26
toro30
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-03-2006
Postów: 10
Domyślnie Odp: Uszkodzona pompa wodna (lub olejowa ???)

Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiskozy nie trzeba wymieniać, nie ma potrzeby. Końcówka (ośka) na którą się nakręca wiskozę - to ona siedzi w łożysku i tu jest problem...

Jeszcze do ciebie: spłodziłem kolejną stronę o rozrządzie, kołkach ustalających i pasku rozrządu - w temacie przyklejonym "Schemat Lucas Epic", na samym końcu. Tam jest opisane jak włożyć kołki i ustawić kąt wyprzedzenia wtrysku...

Nie, ja sklepu nie mam. Odwrotnie - ja już... wykupiłem w życiu cały sklep części do Transita - niestety.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Stronka obejrzana, matko gdzie te fasolki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., obejrzymy pomyślimy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A moje wisko to chyba jednak się zepsuło
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Uploaded with ImageShack.us
toro30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem