View Single Post
Stary 14-10-2011, 21:16   #81
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: Co zrobić aby zlikwidować pijanych kierowców z dróg?

tomgol ale do czego ten referat sie odnosi , ja nie pisalem ze jezdzi dobrze ma mega sprawnosc ,tylko ze jedzie wzglednie 40 km/h.
Lecz takiemu gosciowi zabiora auto i skasuja mu zycie do konca , a taki co jedzie 240 w terenie zabudowanym dostanie mandat.

Teraz pewnie juz tutaj nikt nic nie napisze bo odezwala sie kolejna osoba Szeryf, bo juz kiedys byl taki temat , psialem identycznie to samo , to zostalem omal zjedzony przez panow modow i innych zwolennikow teorii jak wyzej.

Chociaz juz wycieczki osobiste o wieku byly.

Hipokryzja w tym kraju jest mega duza.
takie myslenie w stylu kali ukrasc dobrze , kaliemu ukrasc zle.

"A , ja się dziwiłem jak zapłaciłem 100 Euro na Słowacji bo miałem o 14 km/godz za szybko w terenie zabudowanym." w terenie zabudowanym !!
A gdyby jakies dziecko wybieglo albo cos , wozek z blizniakami by zjechal na ulice ?
14km/h juz sie sporo przeklada na odcinek hamowania itp itd.

Dla mnie osobiscie to jest patologia , krzyczec zeby zabierac auta , a 4 posty pozniej pisac ze sie mandat dostalo za przekraczanie predkosci w terenie zabudowanym w innym kraju....

Powinni zabrac auto , odstawic na parking , stawki liczyc w euro , zostawic na srodku ulicy i niech sie gosc martwi....
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem