View Single Post
Stary 09-06-2022, 23:44   #5
karoolpl
ford::advanced
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 15-01-2017
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2020
Postów: 282
Domyślnie Odp: diagnoza gumowego odgłosu, przy jeździe po progach

Wymieniłem dziś obydwa łączniki z przodu, wsadziłem lemfordera, mimo że był prawie 2x droższy za sztukę od febi, delphi, i 1.5x od trw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. oczywiście, śrubki trochę odpuściły, ale musiałem je koniec końców obciąć, ale o tyle fajnie, że można przewód od bodajże ABS, odczepić i tak ustawić, żeby nie kolidował z tarczą szliferki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Poprzednie łączniki, a były już chyba wymieniane przez poprzedniego właściciela, miały torx na końcówce, a lemfordery mają imbusa i to sporo grubszego od tego torxa, bo jak próbowałem odkręcać z torxem, to złamałem jednego torxa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wracałem, to była cisza, ale czy pomogło to się dopiero okaże, jak będzie cieplej i mocniej rozgrzane auto, bo na zimnym, to była cisza i spokój, nawet na poprzednich

Jak dalej będzie skrzypieć, to spróbuje najpierw z wazeliną na te gumy stabilizatora, ew. wymienie na nowe, bo to chyba też nie jest wybitnie dużo roboty, z dostępem do kanału

Ostatnio edytowane przez karoolpl ; 10-06-2022 o 00:10
karoolpl jest offline   Odpowiedź z Cytatem