View Single Post
Stary 29-04-2014, 19:37   #126
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Specjalista od fordów-Sosnowiec

Cytat:
Napisał Lendziu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie polecam norauto w Żorach.
Niestety dałem do wymiany rozrząd w piątek.
Dziś jest czwartek i w końcu mam swój samochód i rekompensatę za tak upośledzoną naprawę - kompletny serwis klimy.
Najpierw nie potrafili założyć paska rozrządu, następnie zamówili zestaw do montażu.. Później przeskoczył im rozrząd i nie mogli odpalić, na szczęście nie posypała się ceramika cmaxa w głowicy. Kolejna rzecz to przeanalizowanie, że nie ma uszkodzeń ok ponowny montaż rozrządu i kolejny dzień na oczekiwanie pasków elastycznyych do klimy i alternatora, chyba..
Następnego dnia (24.04.2014) odebrałem auto i nie miało mocy, a po 2 km wyskoczył błąd check etienne (źle dociśnięta kość od czujnika wałka rozrządu). Dziś dopiero odebrałem wóz i jestem szczęśliwy, że działa i mam swój wozik.

Ogólnie to zorientowali się, że nie ma naciągacza i rolki, następnie zamawiali przyrząd do zakładania paska rozrządu.. Ogólnie mam wrażenie, że się uczyli na moim samochodzie.

Podajcie jakiś dobry warsztat w okolicy Żor..
Nie chce być nie miły, ale kto oddaję samochód do takich mechaników ?

W większości takich serwisów jak N.... , Perfect ..... , czy ASO pracują ludzie którzy nie bardzo mają pojęcie o robocie...
  Odpowiedź z Cytatem