View Single Post
Stary 23-05-2011, 03:50   #94
INVERTER
ford::advanced
 
Avatar INVERTER
 
Zarejestrowany: 25-08-2010
Skąd: Alfreton UK
Model: Mondeo Mk3 Ghia X Black Panther
Silnik: 2.0 TDCI 130 euro3
Rocznik: styczen 2004
Postów: 352
Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: 2.0/2.2 tdci - projekt Biturbo/turbo compoun

Cytat:
Napisał Rijndael Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z Twojej wypowiedzi wyraźnie wynika, że sugerujesz montaż większych wtrysków jako alternatywę dla chiptuningu dla każdego, więc nie odwracaj kota ogonem. Większe wtryski to super sprawa, ale w połączeniu z większym turbo, ic, wydechem i przede wszystkim strojeniem. Po coś nawet zupełnie standardowe wtryski mają kody mówiące o ich parametrach, a Ty chcesz montować nietypowe wtryski o bliżej nieokreślonej powtarzalności parametrów tak po prostu do jakiegokolwiek TDCI? Nawet jeśli u Ciebie działało to JAKOŚ bez strojenia, to w innym aucie może być zupełnie inaczej, nawet jeśli silnik jest z pozoru ten sam.


Raczej się takie nie zdarzy. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Mój projekt nie jest jeszcze gotowy, potrzebuję jeszcze około miesiąca. Jest to właściwie całkowicie customowy silnik (jak na polskie warunki). Został jeszcze wydech, dopracowanie dolotu, wtryski i strojenie. Jak ciekawi Cię opis + status to mogę Ci dać na PW, publicznie się pochwalę jak skończę. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Celuję w 250 KM/300 Nm w N/A, a ile będzie, to czas pokaże. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niewiem co sugerujesz ze ja sugeruje, i ze ja teraz sugeruje ze nie sugerowalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale te wtryski naprawde dzialaja , i sa skalibrowane i nic sie nie pie....
Ja wiem ze ciezko to tak z dnia na dzien przyjac do wiadomosci ale tak jest , nic na to nie poradze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No co mam je teraz popsuc czy co Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Strojenie niema nic do kalibacji oraz charakterystyki samego wtryskiwacza. Charakterystyka musi byc dobrana pod silnik (ECU) i to jest zrobione, gdyb tego nie bylo to by sie ryply dawki pilotowe i by silnk chodzil jak sieczkarnia albo wcale .

"Raczej" , nie znaczy nigdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To wyslij na PW, no 250KM jest jak najbardziej do zrobienia z tego silniczka, wiecej to juz problem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mowisz dolt, wydech, wtryski, chips Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Hymm, ciekawe czy walki z st200 podejdom do tego silika. A nie bylo czasami wersji 240KM w seri, w X-typei. Nie tak dawno zastanawialem sie nad mozliwoscia wstawienia napedu 4x4 z X-typa do Mondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
INVERTER jest offline   Odpowiedź z Cytatem