View Single Post
Stary 26-10-2015, 07:59   #3
GregReg
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 07-10-2015
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 5
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

czy to ten Grzegorz, który rządził tam mechaniką, mistrz serwisu ?

Cytat:
Napisał waldekch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam forumowiczów
Jestem pierwszy raz na tym forum i może najpierw sie przedstawię:
Waldek Chmielewski rocznik 1961 wykształcenie:Technikum samochodowe,Politechnika Warszawska - Istytut Transportu ,aktualnie właściciel abscar.Dziekuję wszystkim za opinie na temat firmy bo jest to znaczący sygnał dotyczący pracy całego zespołu.Aktualny profil mechaników firmy:
1.Grzesiek rocznik 1982,Technikum Samochodowe, w abscar od 2006 mistrz serwisu,specjalizacja: elektronika Ford.
2.Przemek rocznik 1984,Technikum Samochodowe, w abscar od 2008,specjalizacja:sprzęgła Ford.
3.Tomek rocznik 1986,Technikum Samochodowe, w abscar od 2008,specjalizacja:zawieszenia Ford.
4.Łukasz rocznik 1990,Technikum Samochodowe, w abscar od 2010,specjalizacja:rozrządy Ford.
5.Krzysiek rocznik 1990,Zasadnicza Samochodowa, w abscar od 2012
To nie są chłopcy na posyłki tylko profesjonalny zespół wyszkolony i pracujący pod nadzorem najlepszego mechanika jakiego spotkałem w swojej wieloletniej praktyce - czyli Grześka.
Na koniec dobra wiadomość dla Pana z powyrzszego postu: może Pan przyjeżdżać w dowolnych godzinach bo ja zajmuje się obecnie kontaktami z flotami i koordynacją zespołu a Grzesiek diagnostyką.
Pozdrawiam Wszystkich
Waldek Chmielewski
-----

28.10.2015


dziś oddałem moją foczkę 1.8 tdci na pełny rozrząd (kaseta) do SOLID GARAGE, sporo się naczytałem o Panu Grzegorzu (kiedyś ABSService), i faktycznie mimo iż młodym człowiekiem jest to pierwsza rozmowa rozwiała wszystkie moje niepewności co do kompetencji tego mechanika ... w piątek odbieram, zdam relację

Ostatnio edytowane przez GregReg ; 28-10-2015 o 17:42
GregReg jest offline