View Single Post
Stary 15-01-2024, 17:41   #7
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,457
Domyślnie Odp: Czy kupiłbys ponownie Kugę 2.5 FHEV?

Podstawowa sprawa to jest Ford a nie np Volvo czy Audi, każdy kto kupuje to auto powinien to wiedzieć. Jeśli oczekujesz od Forda tego co od Volvo to daruj sobie to auto. Plastiki w porównaniu do Volvo to dziadostwo, fotele sa z najtańszej EcoSkóry. Mimo tych wad wnętrze w moim 2020 wygląda ładnie i nie jest zniszczone do tego wnętrze STline może sie naprawde podobać i mi sie podoba. Głęboko w D... mam jak będzie wyglądać za 10 lat gdy będzie miało 150 tys bo będę miał juz 3 inne auta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tak kupił bym 2.5, ja jestem zakochany w tym połączeniu hybrydy z automatyczną skrzynią. Ford wkońcu usunął główny mankament hybryd czyli skrzynia CVT z napędem FWD i baterią w bagażniku..... Jazda np Mondeo mk5 w hybrydzie to koszmar......
Kuga mk3 ma fajny silnik, zajebistą skrzynie biegów, fajny napęd 4x4 którym bez problemu możesz kręcić bączki. Wnętrze w zwykłej wersji nie powala ale Stline mi sie podoba i fajnie sie je użytkuje. Aspekt równie ważny to spalanie ok 5L w trasie, dla porównania Mondeo mk5 w zwykłej hybrydzie w trasie pali ok 7L i jest to zawali droga....

Ostatnio edytowane przez lukaszooo ; 15-01-2024 o 17:44
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem