Temat: [modyfikacja] Focus MK2 Montaż mat grzewczych
View Single Post
Stary 28-12-2023, 12:31   #14
Krzysiek32311
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 10-10-2021
Skąd: Bytom
Model: Focus
Silnik: 2.0 z gazem
Rocznik: 2005
Postów: 10
Domyślnie Odp: Montaż mat grzewczych

Koledzy A co zrobić jeżeli za panelem mam wtyczki do grzanych foteli ale nie mam wiązki przy fotelach ? Założyłem już maty grzewcze i została mi do zrobienia elektryka. Ale szukam i szukam w instalacji i nie mogę znaleźć tego co potrzebuje. Mianowicie jak pisałem mam wtyczki do grzanych foteli za panelem z podrzewaniem przedniej szyby lecz do fotela nie dochodzi nic poza sterowaniem poduszka powietrzna, pasem bezpieczeństwa i czujnikiem obecności np pasarzera na fotelu pasarzera. Gdzie szukać tych 3 przewodów od grzanych foteli ? Dodam że maty to oryginał do focusa razem z tym małym sterownikiem.

Bump: Koledzy A co zrobić jeżeli za panelem mam wtyczki do grzanych foteli ale nie mam wiązki przy fotelach ? Założyłem już maty grzewcze i została mi do zrobienia elektryka. Ale szukam i szukam w instalacji i nie mogę znaleźć tego co potrzebuje. Mianowicie jak pisałem mam wtyczki do grzanych foteli za panelem z podrzewaniem przedniej szyby lecz do fotela nie dochodzi nic poza sterowaniem poduszka powietrzna, pasem bezpieczeństwa i czujnikiem obecności np pasarzera na fotelu pasarzera. Gdzie szukać tych 3 przewodów od grzanych foteli ? Dodam że maty to oryginał do focusa razem z tym małym sterownikiem.
Krzysiek32311 jest offline   Odpowiedź z Cytatem