View Single Post
Stary 17-02-2011, 12:42   #6
zielonywtemacie
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-02-2011
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: 1.4i Duratec 16V
Rocznik: 2003
Postów: 8
Domyślnie Odp: elektryczne lusterka montaż

Cytat:
Napisał Jitter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nic się nie łam - dni mamy coraz dłuższe i na pewno coś zdziałasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. IMHO warto w międzyczasie zaopatrzyć się w wiązki i wtyczki np. z rozbitka - szczególnie te drugie są bezcenne przy uzupełnianiu okablowania, vide podłączenie do GEM oraz dozbrojenie przepustów w słupkach.
Prawda z tymi dłuższymi dniami, ale z tym, że coś zdziałam, to się dopiero okaże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W końcu nie bez przyczyny wybrałem swój nick Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nick nickiem, ale uczyć się jeszcze potrafię...
Głupio mi pytać, bo może to kogoś ubawi, ale "dozbrojenie przepustów w słupkach" brzmi dla mnie dość tajemniczo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
zielonywtemacie jest offline   Odpowiedź z Cytatem