Temat: Germaz serwis
View Single Post
Stary 09-06-2009, 09:33   #5
andy71
ford::beginner
 
Avatar andy71
 
Zarejestrowany: 27-02-2009
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 39
Domyślnie Odp: Germaz serwis

Mam złe doświadczenia i tu i tu. U mnie gorzej wypada Pol-motors - ponad 2 tygodnie trzymali mi samochód - wymiana tylniego zderzaka, wzmocnienia i drobne lakierowanie ledwo widocznego wgniecenia na klapie bagażnika. Do tego oddali auto z połamanymi zaślepkami na kolumanch przedniego zawieszenia! Nie wiem co tam robili - kierownik serwisu stwierdził, że "musieli sobie zmierzyć odległości, bo mieli do robienia drugie mondeo!. Skandal! No i jeszcze teraz po roku widać, że zaczyna odstawać...

Co do Germaza to zastrzeżenia tylko co do czasu oczekiwania na wymianę przedniego zderzaka (ponad miesiąc), no ale powiedzmy, że trudno było dostać część (z przodu mam od rs z tyłu od st). No i później ponad tydzień czekałem aż polakierują zaślepkę od starego zderzaka, bo ponoć do nowych nie ma w komplecie...

Słyszałem od znajomego, który pracował w Germazie, jak niektórzy mistrzowie tam działają - np. wymiana oleju - wylać ze 2 litry, dolać nowego.

Następnym razem jak będę musiał coś robić w ASO (ciągle mi ktoś się pakuje w zderzaki, które ciężko dostać) to chyba poszukam poza Wrocławiem.

Ale poprzedni właściciel mojego samochodu regularnie zostawiał 3, 4 tysie rocznie serwisując tylko w Germazie i auto jest w dobrym stanie.

Ostatnio edytowane przez andy71 ; 09-06-2009 o 09:37
andy71 jest offline   Odpowiedź z Cytatem