View Single Post
Stary 02-04-2009, 12:10   #8
Caro7104
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-02-2009
Skąd: Świętochłowice
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 7
Domyślnie Odp: Problem z centralnym zamkniem :-(. Pomocy!!!

MARIO P:509: Wielkie dziękiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odważyłem się rozbierać drzwi kierowcy ponownie, tym razem z demontażem zamka. Upewniłem się, że coś z nim nie tak, kiedy odpiąłem kostkę elektryczną kostkę zasilającą...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozostałe drzwi działały z kluczyka bez zarzutów. Dodam, że demontaż jest nieco bardziej skomplikowany....
U mnie do zamka na dwa torx-y przymocowana była osłona prowadnic stanowiąca całość z mocowaniem wkładki, klamki. Ale przekonałem się że to nic trudnego... Trzeba było jedynie zdemontować osłonę wkładki (śruba na torxa od czoła drzwi za zaślepką- na wysokości zamka), klamkę. Zamek rozebrałem zgodnie z instruktażem, przeczyściłem styki (zauważyłem, że były zaśniedziałe styki zasilające silniczek wewnątrz części elektrycznej zamka).
Po złożeniu znowu działa
EXTRA.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Caro7104 jest offline   Odpowiedź z Cytatem