View Single Post
Stary 01-04-2009, 18:07   #1
Caro7104
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-02-2009
Skąd: Świętochłowice
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 7
Unhappy centralny zamek nie działa - zablokowane drzwi kierowcy

Przepraszam z góry...bo jestem użytkownikiem tego wspaniałego FORUM od niedawna...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Próbowałem szukać podobnych objawów za pomocą wyszukiwarki lecz bezskutecznie. Może ktoś miał podobne objawy i pomoże w ustaleniu przyczyny i sposobu usunięcia usterkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Jestem użytkownikiem Mondeo Kombi MK III z 2001r. Problem wystąpił kilka dni temu. Zauważyłem, że z kluczyka nie można zamknąć drzwi. Słychać pracę zamków- jednak na pół gwizdka. "Zapadki" składają się na moment i ponownie odskakują. Po zamknięciu mechanicznym z użyciem kluczyka próba otwarcia kończy się sukcesem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ale tylko częściowym. Odblokowywane są wszystkie zamki za wyjątkiem zamka drzwi kierowcy. No jakaś porażkaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Próby wielokrotne i nic. Dodam, że korzystając z rad innych forumowiczów próbowałem
1. sztuczki z 4-ro krotnym przekręcaniem kluczyka w stacyjce i naciskaniem klawisza na pilocie,
2. wyciąganiem na jakiś czas bezpiecznika w obwodzie centralnego zamka (nr 24),
3....nawet odpinania zacisków akumulatora... i nic
Dodam, że mam 2 kluczyk ze sterowaniem. Jego działanie jest identyczne.
Czy ktoś spotkał się z podobnymi objawami. Czy laik da sobie rade z tym problemem- wówczas proszę o wskazówkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,
ewentualnie podajcie mi namiary na jakiegoś speca na śląsku (mieszkam w ŚWIĘTOCHŁOWICACH) co specjalizuje się w tego typu naprawach (proszę nie wskazywać serwisów autoryzowanych- mam z nimi odpowiednie doświadczenieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do dyskusji...

Ostatnio edytowane przez SRS ; 15-09-2017 o 19:53
Caro7104 jest offline   Odpowiedź z Cytatem