View Single Post
Stary 22-06-2009, 22:46   #8
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Odp: Twarde sprzęgło po dłuższej jeździe...

Cytat:
Napisał KrisK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozostaje więc powiedzieć... ECH i się przyzwyczaić. W sumie to wolę to niż myśl że jednak coś jest nie teges. Dzięki bardzo za informację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja bym się nie przyzwyczajał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wielokrotnie jechałem po autostradzie z prędkościami...no powiedzmy znacznymi (w sumie mam 71kkm) i NIGDY nie czułem takiej przypadłości. Znam co najmniej kilka osób z mk4 i zarówno w wersji 2.0 jak i 2.2 u nikogo taki objaw nie występuje...przynajmniej nie pisali o tym a jestem przekonany, że gdyby coś takiego zauważyli to by nadmienili...
Tak więc, kontrolnie przy okazji zajechałbym do ASO..co Cię boli? auto na gwarancji, niech myślą...może się czegoś nauczą.

A do kolegi
Cytat:
Napisał Novarob Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to temat twardego sprzęgła mam-y z głowy. U mnie poprzedni właściciel wymieniał sprzęgło wraz z dwumasą.
mam uwagę:
dzielisz się doświadczeniem opartym o jak wnoszę z postów i opisów na mondeo wersji mk3. Chciałbym Ci zwrócić uwagę, że mówimy tu o mk4, które ma zupełnie inną jednostkę napędową a więc pewnie i osprzęt. Tak więc nie byłbym pewny czy doświadczenie z mk3 można wprost "dopisywać" do mk4
__________________

Ostatnio edytowane przez PAFFCIO ; 22-06-2009 o 22:54
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem