View Single Post
Stary 10-05-2011, 17:27   #2080
INVERTER
ford::advanced
 
Avatar INVERTER
 
Zarejestrowany: 25-08-2010
Skąd: Alfreton UK
Model: Mondeo Mk3 Ghia X Black Panther
Silnik: 2.0 TDCI 130 euro3
Rocznik: styczen 2004
Postów: 352
Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: [MK3] [MK4] CHIP TUNING

Cytat:
Napisał Rijndael Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To dlaczego często tak kopcą jak się wdusi gaz przy niskich obrotach? Przecież powietrzem nie kopcą. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


To prawda, ale nie bardzo widzę związek z tym o czym napisałem (czyli dymieniem na niskich obrotach). Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mysle ze dymienie z niskich obrotow to zajechane koncowki wtryskiwaczy kture nie rozpylaja tylko sikajam paliwem. 10tys.km i juz sie zaczyna siuskanie z wtryskiwaczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. korozja otworkow rozpylajacych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał GHAD29 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
o jakim dymie mowa? ja za moim nigdy nic czarnego nie widziałem. Wieczorem jak się wdusi widać coś siwawego w lusterku. Ostatnio na trasie obserwowałem auta i w ilości czarnego dymu brylują laguny i to takie dosyć świeże, nie muszą ostro dusić. Każde ruszenie i smuga dymu za nimi. Ford w tym porównaniu jest mega niekopcącym autem.
Lada dzien wymienie u siebie koncowki i sprawdze jak to wplynie na dymienie oraz EGT Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
INVERTER jest offline   Odpowiedź z Cytatem