Temat: [Mondeo 2000-2007] opinia na temat tddi a tdci
View Single Post
Stary 05-04-2014, 22:20   #12
olczus9012
ford::advanced
 
Avatar olczus9012
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-07-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 219
Domyślnie Odp: opinia na temat tddi a tdci

Cytat:
Napisał toomekk6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zwróć uwagę na dół drzwi od strony wewnętrznej, lubią tam rdzewieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sam dziś odebrałem autko od lakiernika bo malował te nieszczęsne doły drzwi i progi obite od kamieni...

Pozdrawiam.

tego myślę że się nie uniknie...sam już kilka razy z tym walczyłem...są to wady typowe dla mk3 które na pewno nie przekreślają żadnego auta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale tak czy siak to niestety fabrycznie nie wszystkie mondki miały chlapacze więc te progo moga być poobijane a doły drzwi kochają rdzewieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale to wszystko do naprawienia wiec jesli trafisz na autko z takimi wadami to jest to do naprawyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
olczus9012 jest offline   Odpowiedź z Cytatem