Temat: [Mondeo 2000-2007] Po odpaleniu kopci na niebiesko-szaro
View Single Post
Stary 10-04-2015, 09:28   #84
dżizas
ford::advanced
 
Avatar dżizas
 
Zarejestrowany: 26-11-2010
Skąd: Oxford, W-wa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.2 TDCI ST 155KM
Rocznik: 2005
Postów: 300
Domyślnie Odp: Po odpaleniu kopci na niebiesko-szaro

Smutne jest to Łukasz, że chłopak absolutnie się do tego nie przygotował, jest nadal w punkcie wyjścia ale lżeszy o trzy stówki. Filmik który autor wrzucił moim zdaniem ewidentnie wskazuje na padające rozpylacze lub jak sugerujesz kompresję.
Teraz należałoby go na początek wysłać na diagnostykę wtrysków (ale taką normalną) i ewentualnie pomiar kompresji, ale przecież robił i wtryski są ok.
Ale co w nich jest ok? Dawki? Przelewy? Rozpylacze? Cewki piezoelektryczne?
Możemy jedynie na forum doradzić co należałoby zrobić, ale jak to zostało zrobione pełną odpowiedzialność ponosi już osoba zainteresowana. Jedni stawiają na jakość, a inni robią po taniości i liczą na ten sam efekt.

Ja nim udałem się na diagnostykę przeczytałem wszystko o problemach z CR zarówno na FCP jak i MKP w sumie chyba ponad 3000 postów. Do tego mam doświadczenie związane ze starego typu wtryskami dieslowskimi, ale oczywiście na diagnostyce udawałem laika i zadawałem mnóstwo pytań żeby się przekonać czy ów warsztat jest uczciwy wobec klienta.
POTWIERDZAM!!! Jest uczciwy.

P.S.Nie wiem Paweł gdzie ty byłeś?
Ja robiłem diagnostykę na ul. Heroldów po lewej stronie za komisem samochodowym jak się skręci z ul. Pułkowej jadąc w stronę Łomianek. Reszta do znalezienia w internecie.
Celowo nie podaję pełnych danych żeby Mod nie posądził mnie o kryptoreklamę.
Poza tym chyba jest mój post w grupie mazowieckiej w polecanych warsztatach, gdzie są pełna informacja o nich.
Ja natomiast dostałem namiary na nich od kol. Boblo, któremu dziękuję i polecam ten warsztat innym.
__________________
Stan Twego auta mówi prawdę o Tobie.
Wcześniej Mondeo MK3 1.8i 125KM 2001r.
dżizas jest offline   Odpowiedź z Cytatem