Temat: [Focus 2014-2018] wymiana portu usb
View Single Post
Stary 27-03-2024, 19:43   #1
Rafiraf
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-03-2024
Model: Ford Focus mk3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie wymiana portu usb

Witam, mam mały problem z portem usb przy zapalniczce który służy również do uaktualnienia gps po przez podłączenie do niego androida. Chciałem zrobić uaktualnienie gps ale widzę ze port jest rozwalony (nie zauważyłem pod czas zakupu auta) i chciałem go wymienić. Jest mały problem bo żeby się do niego dostać musiałbym dobrać się do plastików pod wyświetlaczem ale nie chce na siłe by nie połamać zatrzasków, czy jest gdzieś instrukcja filmik do demontażu owych plastików do forda focusa mk3 lift 2016 bo nigdzie nie znalazłem info ani filmiku z mojej wersji panelu. Z góry wielkie dziękiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rafiraf jest offline   Odpowiedź z Cytatem