Temat: NOWE FORUM
View Single Post
Stary 23-02-2009, 23:20   #10
darnel
ford::expert
 
Avatar darnel
 
Zarejestrowany: 05-03-2007
Skąd: Zabrze
Model: mondeo mk3
Silnik: 2,2 Tdci 185 KM 440 Nm
Rocznik: XXI
Postów: 3,197
Talking Odp: NOWE FORUM

No więc teraz ja-forum jak wygląda każdy widzi-stare nie było brzydkie, no ale admini potrzebowali je zmienić. Jako już prawie starzec muszę troszkę ponarzekać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Poprzedni interfejs wydawał się o wiele bardziej przejrzysty no ale chyba dlatego że na phpBB zbudowanych jest sporo forów i znamy ten interfejs. Nadal nie pojawiła się możliwość "punktowania" za pomoc-to przydatne narzędzie zostało nam kiedyś obiecane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Mój temat o NAT zniknął i nie potrafię go odnaleźć, żeby w podpisie zmienić link... Zniknęły moje fotorelacje-obydwie. Pozostaje się cieszyć, że nie dokończyłem trzeciej, bo kilka dni temu chciałem ją wkleić ale nie dokończyłem obróbki. Co jest???? Pozdrawiam


Teraz znalazłem swoje fotorelacje ale przeszukując swoje tematy, natomiast w forum "fotorelacje" nie są nadal widoczne
__________________
zostań bliźniakiem genetycznym -> Zachęcam.
Jest mondeo i kilka innych fordów

Ostatnio edytowane przez darnel ; 24-02-2009 o 23:57
darnel jest offline