View Single Post
Stary 16-01-2024, 21:02   #3707
Matn90
ford::beginner
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 20-04-2010
Skąd: Częstochowa
Model: Focus Mk4/Mondeo Mk3(ojca)
Silnik: 1.5 ecoboost (150)/1.8 Duratec (125 hp)
Rocznik: 2019/2006
Postów: 30
Domyślnie Odp: 2018 Sync 3 ochrona ekranu radia

Cytat:
Napisał koloxd1992 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Radio Sync 3 kupował ktoś kiedyś do tego radia szkło hartowane bądź folię ?
Cześć nie wiem czy temat aktualny ja mam naklejoną folię z alliexpress na tablet w focusie mk4, jak chcesz to tu masz link:
https://pl.aliexpress.com/item/10050...yAdapt=glo2pol

Pasuje bardzo dobrze i ekran dalej jest bardzo czuły. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam pytanie czy ktoś wie na jakiej zasadzie działa teraz live traffic w Sync 3.4 na fordowskiej nawigacji? Myślałem, że po wywaleniu tej funkcji z Ford Pass i brak możliwości zakupu subskrypcji nie ma możliwości korzystania live traffic na wbudowanej nawigacji, ale ostatnio jechałem na DTŚ i w Katowicach mi pokazywało korki i to dokładnie.... Czy dodał to update 3.4.23188 i mapy F12? Czy też coś przegapiłem w międzyczasie? Czy też może to jakieś dane historyczne i akurat się pokryły? Bo jeżeli jakoś inaczej to rozwiązali to musże usunąć negatywa na temat ford pass z google play. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Matn90 jest offline   Odpowiedź z Cytatem