View Single Post
Stary 01-04-2024, 12:42   #15
smokeh
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 03-12-2012
Skąd: Kielce
Model: Kuga MK3 Titanium X
Silnik: 1.5L 3cyl.
Rocznik: 2020
Postów: 118
Domyślnie Odp: Ford Focus MK3 - "amatorka"

Cytat:
Napisał JerzySmerf Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Taki wir w baku ? Trochę ręce opadają.. jeśli to nie wynika z jakiś nie wiem wad konkretnego silnika to w tym momencie to już kompletnie nie wiem co mam wybrać. Ciekawy głos w dyskusji, że tak powiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Podsumuję do tej pory czego się dowiedziałem a propos FF MK3 z 1wszego posta :

1.0 gruz (w sumie nie dziwi, że 2/3 ofert używanych samochodów dotyczy tych silników),
1.6 EB (1.5 EB ) - generalnie słabo, przekombinowana wersja z częstymi usterkami układu chłodzenia - może i pali mniej ale jak coś 'jebnie' - to papa,
1.6 1.6 Ti-VCT (byłem już w miarę przekonany) - może i prosty i przez ew. usterki nie zbankrutuje - ale za to pali jak smok.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szukać 1.6 125KM. Mogą być problemy z sondami, ale nie muszą. Ja od nowości do 52kkm tylko zmiany oleju i filtrów ) plus inne pierdółki). A spalanie średnie wyszło 6.7. Minimalnie w trybie emeryta na 300km 5.5L. Da się. No ale jak pójdzie tylko do miasta to może mieć i 10L nonstop.
__________________
Odjechały - Fusion 1.4 LPG / Puma 1.6 LPG / Fiesta 1.25 / Focus MK3.5 1.6 125 kucy
Ino Kuga MK3 Titanium X się ostała
smokeh jest offline   Odpowiedź z Cytatem