View Single Post
Stary 06-05-2017, 09:49   #46
panerai_47
ford::average
 
Avatar panerai_47
 
Zarejestrowany: 11-02-2011
Skąd: Szczecin
Model: Skoda Octavia 3FL Style kombi
Silnik: 2,0 TDCI 150 PS
Rocznik: 2019
Postów: 82
Domyślnie Odp: Osiagi 1.5 182km vs rodzina VW TDI

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyjęliście mi to z ust , ale poczytałem i też się pochwaliłem , pożaliłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chciałem rano to napisać , ale niektórzy nie znają się na humorze i by mnie je .. li Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:

To może pytanie , kto ci robił upgrade? A co do hamowni to pomiar z jednej hamowni jest średni. Pojedziesz do trzech i wyciągniesz wnioski , który jak wyszedł i który może być prawdziwy a który nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Każdy może być inny? Dlaczego ufasz temu , a nie temu ?

Nie ma znaczenia kto robil update, bo fabryka tez tak ma. Pogadaj z heko, potwierdzi. Popatrz tez na jego pokazywane wykresy z hamowni. Jakie parametry maja silniki 2 l diesel niby z 163 ps. Owszem wyniki z hamowni moga sie roznic ale nie o 20 ps

Ostatnio edytowane przez panerai_47 ; 06-05-2017 o 10:12
panerai_47 jest offline   Odpowiedź z Cytatem