Temat: [Mondeo 2000-2007] pilot od centralnego nie dziala
View Single Post
Stary 06-03-2013, 23:40   #47
olczus9012
ford::advanced
 
Avatar olczus9012
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 18-07-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 219
Domyślnie Odp: pilot od centralnego nie dziala

Witajcie Koledzy...piszę z pytaniem. Zakupiłem sobie zamiennik kluczyka do Mondeo - scyzoryk zamiast "jajka" z trzema przyciskami. Zamiennik zrobiony na zasadzie: dorabiamy grot - grot dorobiłem bez problemu, a całe "bebechy" przekładamy ze starego oryginalnego kluczyka do zamiennika. A więc sprawa wygląda tak że wyciągnąłem wnętrzności z oryginalnego "jajka" i umieściłem je w nowym i niestety brak totalnej reakcji na wciaskanie przycisków na pilocie. Auto odpala więc immobilaiser się odblokowuje, otwieram auto ręcznie bo własnie nie wiem czmu pilot nie działa...wsadziłem nową baterię, podginałem troszke blaszki od baterii bo wiem że często to też problem:/ myślałem że się może kluczyk rozkodował ale nie da sie go zakodować...przekręcam kluczyk w pozycje II zapłon cztery razy, słysze sygnał dźwiękowy ale niestety żaden przycik na pilocie nie raguje więc nie mogę go zaprogramować...macie jakieś pomysły co może być przyczną?? jakieś rady?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrawiam
olczus9012 jest offline   Odpowiedź z Cytatem