Temat: [Mondeo 2000-2007] pilot od centralnego nie dziala
View Single Post
Stary 09-12-2012, 20:29   #44
drumboy
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 13-11-2012
Skąd: Bydgoszcz
Model: mondeo mk3
Silnik: 2.0 benzyna 145 KM
Rocznik: 2001
Postów: 1
Domyślnie Odp: pilot od centralnego nie dziala

Cytat:
Napisał Dragi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co w takim wypadku trzeba zrobic ?
wymienic mikrusy i przesmarowac mechanike ? czy mozna odratowac te mikrusy ktore sa ?
Czy ktos wie moze gdzie takie mikrusy mozna kupic i ile ich jest w zamku kierowcy ?
Lub ewentualnie gdzie kupic nowy zamek lub zamiennik ? (nie piszcie o ASO bo tam pytalem to sam zamek kosztuje jakies 700zl).
Panowie pytam bo mi pilot na jedno wcisniecie zamyka tylko przednie drzwi a za drugim wcisnieciem rygluje podwojnie cale auto poza tym przycisk otwierania klapy ze srodka i ten w klapie z tylu nie dziala wiec podejrzewam ze to zamek drivera.

Na chwile obecna klape otwieram tylko z pilota.
mam tak samo w moim mondeo, jak sobie poradziłeś z tym problemem? dodam, że teraz jak jest mróz koło -5 czy -8 to nie chce mi ryglowac wcale z pilota. jak przyduszę guzik zamykania to rygluje, ale od razu otwiera. problem znika jak się trochę rozgrzeje... jak zakluczę ręcznie drzwi od kierowcy to mogę zaryglować resztę z pilota i uzbroić alarm. tak jak by był jakiś problem z drzwiami od kierowcy...

Ostatnio edytowane przez drumboy ; 09-12-2012 o 20:36
drumboy jest offline   Odpowiedź z Cytatem