View Single Post
Stary 14-09-2020, 16:48   #5
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,763
Domyślnie Odp: Wymiana reflektorów - zamiennik czy oryginał?

Cytat:
Napisał bartecki92 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja wziąłem TYC, widać, że to zamiennik, ale jak za tą cenę świecą bardzo przyzwoicie. Linia odcięcia jest bardzo wyraźna, nie ma wielkich plam światła albo ciemniejszych punktów. Jak kupisz oryginał to może się okazać wypalone i znowu dochodzi regeneracja odbłyśnika albo soczewki. Zależy czy chcesz się bawić, bo jak już regenerować to można coś lepszego wsadzić. Przy montażu skrętnych soczewek albo xenonu dochodzi montaż instalacji i czujników i sprysków przy xenonie. Więc pytanie czy chcesz się bawić, czy po prostu kupić lampy, zamontować i zapomnieć.

Jak dla mnie kupować używane lampy to trochę jak kupić używany wahacz bo swój masz do wymiany. Ale to co człowiek to opinia, na 100% będzie ktoś, kto będzie zadowolony z używanej lampy.
Tez kiedys rozwazalem tyc.
A mozesz napisacw czym jest ta widoczna roznica? Od oryginalu. Zawsze tez mnie zastanawiało jak one świecą. Masz mozliwosc zrobienia fotki np jak swieci na scianie jak widac te linie odciecia?
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem