View Single Post
Stary 03-02-2023, 09:36   #222
malyseba
FCP member
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 15-08-2015
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDCI 197 KM
Rocznik: 2012
Postów: 12
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

Cytat:
Napisał adimali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej.

Ma ktoś może opinie o Warsztatowcy w Gdyni? Albo Godart również w Gdyni? Może jakiś inny warsztat zajmujący się katalizatorami?

Pacjent: Focus MK3 FL 2016 1.0 EB 125KM - Check engine - komputer u znajomego mechanika pokazuje błąd katalizatora (tylko i wyłącznie - sondy itp. bez błędów).
Jest to kolejny taki przypadek w ciągu roku (może z 5x) - błąd kasowany, znikał, pojawiający się ponownie po jakimś czasie. Głównie użytkowany w mieście, raz na 1-2 tydzień zabieram go w trasę od kiedy mechanik po skasowaniu błędu polecił go "przedmuchać". Po zapoznaniu się z forum sądzę, że to wiadomy sprawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dzięki i pozdrawiam
Z warsztatowców byłem wiele lat zadowolony ale ostatnio mam wrażenie że coś się u nich zepsuło zostawiłem samochód na zrobienie kilku żeczy zrobili połowę połowy wogóle Część stwierdzili że to bez sensu i nie będą tego robić Nowe wtryski programowali dwa razy Na tą chwilę rozglądam się za jakimś innym warsztatem 😞
malyseba jest offline   Odpowiedź z Cytatem