Temat: [Mondeo 2014- ] Modyfikacja fabrycznego audio
View Single Post
Stary 19-12-2016, 21:36   #13
qlszef
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 29-01-2009
Skąd: Katowice
Model: Lexus ES. Był Mondeo MKIV 1.8TDCI oraz Mondeo MKV Hybrid
Silnik: hybrid
Rocznik: 2021
Postów: 54
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

dzięki za reakcję ale.......w tej chwili mam fabryczne głośniki i raczej nie ma możliwości aby coś było zamienione ponieważ pozostawiłem oryginalne kostki, te które bezpośrednio wpinasz do głośnika. Nigdy ich nie "rozbierałem". Jak montowałem te AUDISONy to kable od kostki wyprowadziłem do głośnika. Teraz te "przedłużki" usunąłem i mam tylko kostkę, której nijak nie da się wpiąć na odwrótGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co myślisz?

Co do odwagi.....to po prostu nie mogłem znieść słabego audio w tym aucie i poniosła mnie brawura że porozbierałem Mondka w pewnym momencie na drobneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale teraz bass u mnie serio dudniGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (o ile chcęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
qlszef jest offline   Odpowiedź z Cytatem