View Single Post
Stary 29-07-2019, 10:57   #293
Dannyso
ford::amateur
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 27-08-2018
Skąd: Kitzingen
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDDI 130hp
Rocznik: 2000
Postów: 7
Domyślnie Odp: Hamulec ręczny -jak naciagnąć? co wymienić? jaki zacisk?

Witam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. odświeżam kotleta ponieważ walczę aktualnie z ręcznym hamulcem
mam ten niechcący współpracować samoregulator tj. w temacie:
Cytat:
Napisał Luk@s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sam sposób naprawy napinacza ręcznego w poście powyżej.
Cytat:
Napisał Luk@s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak obiecałem tak pisze. Dobrałem się do tego samoregulatora przy ręcznym. Odrazu powiem że efekt nie jest rewelacyjny, ale zadowalający. Wcześniej ręczny mi łapał na 8 ząbku teraz mi łapie na 3-4.
PS. Jeśli ktoś by potrzebował to moge umieścić szczegółowy opis demontażu środkowego panelu (czy jak to się nazywa)
Ręczny zaciągam do samego końca a samochód dalej jedzie, linka wydaje się napięta. Jak pogoda dopisze zajrzę jeszcze pod spód jak to wygląda (stan linek)

Gdzie dokładnie jest ten post Lukasa? Jak wy zabraliście się za naprawę swoich ? Nie ukrywam że jeśli się da, to chciał bym naprawić aktualny. Psikałem smarem penetrującym natomiast poprawy w działaniu nie widzę. (A przestał całą noc) Zbliża się TUV wielkimi krokami więc pora to ogarnąć (Samochód już kupiłem z wadliwym ręcznym, teraz próbuję przywrócić wszystko do stanu używalności Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Dannyso ; 29-07-2019 o 11:03
Dannyso jest offline   Odpowiedź z Cytatem