Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 21-05-2013, 12:21   #177
kuga2013
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-03-2013
Model: CR-V Executive
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 7
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał b@rth Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pochwal sie co wybrales...
A zmiana marki nie oznacza ze musisz sie zegnac z forum... Nigdzie nie jest napisane ze posiadanie forda to wymog konieczny...
Sam bede zdecydowany do wyboru innego auta, min. ze wzgledu na termin...
Poza tym zobaczcie co na dzien dzisiejszy FORD proponuje w autach klasy wyzszej... Kuga - min 9 miesiecy, S-max - tego chyba sami nie wiedza, Mondeo - nowy model w przyszlym roku na wiosne - a za oceanem jezdzi juz od roku...
Nie wiem kto tam jest dyrektorem od marketingu... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, skoro wiec nie zostalem ani ukamieniowany ani wypedzony to zostaje, dzieki hihihi. No coz zrezygnowalem definitywnie z Kugi z w/w wzgledow a wybralem CR-V Executive benzynke 2013. Chwalic sie nie ma co bo wybor aut jest duzy kazdy wiec dopasuje cos do siebie, pojezdzi sie (mam nadzieje, ze bez klopotow) a moze za dwa, trzy lata jak sie sytuacja wyklaruje z Kuga skusze sie jeszcze raz hihihi. Moze wtedy sie uda. Samochod do odbioru w przeciagu tygodnia, tak wiec nie ma zlego co by...... szkoda tylko tego zamieszania. Cena faktycznie na Kuge zostala podniesiona tylko tak jak wspominaliscie nie wiem jak to bedzie faktycznie z iloscia klijenteli zaliczka i odbior za miesiaaaace. Pozdrawiam. Dajcie znak kto odbierze autko zgodnie z podpisana umowa - mam nadzieje ze wszystkim sie uda.
kuga2013 jest offline   Odpowiedź z Cytatem