Temat: [S-MAX 2006-2015] Zepsuty schowek na desce rozdzielczej
View Single Post
Stary 01-11-2014, 11:31   #16
Big Z
ford::average
 
Avatar Big Z
 
Imię: Sylwek
Zarejestrowany: 17-06-2014
Skąd: DOA
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 PB
Rocznik: 2009
Postów: 48
Domyślnie Odp: Zepsuty schowek na desce rozdzielczej

Cytat:
Napisał eclipse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O .... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w ... mordeee ...

Ale patent polak potrafi drugi dr.FRANKESEIN (powinieneś to zastrzec w biurze patentowym )

szok .

Czy więcej takich pomysłów zastosowałeś w swoim samochodzie ?...

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. podejrzewam że te gwóżdzie nie wystrzeliwują w kierunku pasażerów po otwarciu schowka .

Gwoździe właśnie po to są - na złodziei Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A i całe auto powiązane na druty. Wiadomo nie od dziś, że prowizorka trzyma się najlepiej.

A tak poważnie, to dałem gwoździki (małe gwoździki) aby się to tak nie naprężało i nie wyłamywało dalej plastików. Nie wiem na ile jest to element wytrzymały, bo jak dla mnie to ta sprężyna jest zbyt mocna na to, aby mógł ją przytrzymać kawałeczek plastiku.
A że chamsko wygląda..... no cóż po pierwsze tego nie widać, a po drugie ma spełniać swoją rolę bo jakoś nie chce mi się wydawać stówy czy dwóch na coś co niedługo będzie wyglądało tak samo.

Poza tym zdjęcia są w powiększeniu dlatego wygląda tak dramatycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Orły latają samotnie. Barany chodzą stadami.

Ostatnio edytowane przez Big Z ; 01-11-2014 o 11:32 Powód: dopis
Big Z jest offline   Odpowiedź z Cytatem