View Single Post
Stary 17-12-2014, 15:17   #9
rorington
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-11-2008
Model: MK 5
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 7
Domyślnie Odp: Prośba o opinie Mondeo MK4

Poprosiłem tylko o nr VIN i oto co dziś znalazłem w skrzynce mailowej:

Szanowny kliencie,

Dziękujemy za zainteresowanie naszym samochodem.

Nazywam się Andreas Stammel, a ja odpowiem na wszystkie zapytania w imieniu Autohaus Stammel e.K.. Jesteśmy profesjonalni sprzedawcy samochodów w Ziemetshausen, Niemcy.

Samochód był na podstawie umowy leasingu, ale właściciel nie był w stanie spłacić swoich miesięcznych rat do naszej firmy, więc podjęliśmy z powrotem w posiadanie tego pojazdu.

Leasing jest obecnie wypłacane w całości, więc to jest ostateczna cena pojazdu bez żadnych innych zobowiązań (długów) lub podatków ukrytych.

Pełna cena samochodu, wszystkich podatków zawartych, jest 22 470 PLN. Samochód jest zarejestrowany w Polsce, z polskich dokumentów i polskich tablic rejestracyjnych. Pojazd jest bardzo dobrze utrzymany został utrzymany, prowadzony tylko w garażu. Samochód nie ma zadrapań, żadnych wgnieceń, żadnych ukrytych wad, żadnych problemów mechanicznych lub wszelkiego rodzaju problemów. Samochód był w pełni obsługiwane przed tym sprzedaż. Samochód znajduje się w Niemczech, w naszym biurze.
Oferujemy 1 rok gwarancji międzynarodowej z naszej firmy. Więcej informacji na temat samochodu i naszej firmy są na końcu tej wiadomości e-mail.

Posiadamy własny dział logistyki tak, jeśli zgadzasz się na zakup samochodu, możemy dostarczyć do domu za darmo (koszty nie uczestniczy), maksymalnie w ciągu 3 dni.

Biorąc pod uwagę, że jest to nasza pierwsza transakcja, wolimyużywać najbezpieczniejsze usługi z Allegro - Ochrony Kupujacych - aby upewnić się, że masz swój pojazd, a my pieniądze w bezpieczny sposób.

Poinformuj nas, jeśli jesteś zainteresowany kupnem samochodu, i będziemy wyjaśniać, w jaki sposób transakcja będzie działać.

Z poważaniem,

Andreas Stammel
*****************************
Autohaus Stammel e.K.
www.autohausstammel.com
Bürgermeister-Haide-Strasse 24
86473 Ziemetshausen, Bayern, Deutschland
Register nummer: HRB 72171
Umsatzsteuer-Identifikationsnr.: DE207241031
rorington jest offline   Odpowiedź z Cytatem