Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 05-07-2013, 08:42   #298
jacektp
ford::average
 
Avatar jacektp
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 04-07-2013
Skąd: Kraków
Model: Kuga II
Silnik: 1,6 (180KM)
Rocznik: 2013
Postów: 61
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Odebrałem przedwczoraj swój samochód i co mogę powiedzieć odnosząc się do wcześniejszych uwag na forum.
1) mały wyświetlacz nawigacji, brak ekranu dotykowego (sterowanie przyciskami nawigacją to jakaś masakra) - ekran ma 5" i jak dla mnie jest wystarczający. Co do sterowania przyciskami - jest to zrobione bardzo dobrze i wygodnie, w czasie jazdy można ustawiać wszystkie parametry (przy ekranie dotykowym i jeździe po nierównej drodze trafić we właściwy punkt na ekranie nie jest łatwo). Nie dotykasz ekranu i nie masz też problemu odciskami palców. Jak dla mnie jest to plus.
2) sterowanie radiem i telefonem przeniesione na kierownicę - na kierownicy można ustawiać tylko głośność i przełączać stacje/utwór a dla bluetooth rozpocząć i zakończyć połączenie i włączyć głosowe komendy (nawiasem mówiąc rozpoznawanie wpisów w książce tel. działa rewelacyjnie). Wszystkie funkcje radia i BT są również na panelu radia.
3) rzeczywiście mało schowków we wnętrzu (jak dla mnie)
4) brak oświetleń nad kierowcą i pasażerem (są tylko w lusterkach) - u mnie są dwie lampki wnętrza (z przodu i z tyłu) - może nie w każdej wersji są te lampy

Opisuję wersję Titanium z silnikiem benzynowym 1,6 180KM 4x4
jacektp jest offline   Odpowiedź z Cytatem