Temat: [Galaxy 2000-2006] Światła do jazdy dziennej - montaż
View Single Post
Stary 04-06-2009, 13:54   #16
Grzaniec
ford::advanced
 
Avatar Grzaniec
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 28-03-2009
Skąd: Ciechanów
Model: Ford Galaxy MK2
Silnik: 2.3 noPb
Rocznik: 2001
Postów: 365
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej - montaż

Zdziwisz sięGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Moje poprzednie auto miało sporo dodatków i było dość nieseryjne. Akurat felgi aluminiowe nie są chyba dobrym przykładem przytoczonym przez Ciebie - mają niewątpliwy atut poprawienia wyglądu auta - o doczepionych gdzieś w zderzak światełkach powiedzieć się tego nie da. Poniżej link do "poprawionego" mojego poprzedniego auta - wskaż jedną rzecz, która by nie miała jakiegoś konkretnego zastosowania (nie mówię, o praktycznych stronach - bo niskie zawieszenie i niski profil opon często utrudniał jazdę po dziurawych polskich drogach, ale miał zaletę w postaci zdecydowanej poprawy trakcjiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). Natomiast świateł dziennych czy innych halogenów nigdy nie miałem, bo IMO są mocno zbędneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
http://www.polskajazda.pl/index.php?...&idpojazd=4725

I nie marudzę, a jedynie przedstawiam swoje argumenty - zwolennicy światełek przedstawili swoje i za to ich szanuję. Wszak jedni wolą ogórki, inni ogrodnika córkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Grzaniec jest offline