View Single Post
Stary 31-05-2014, 18:14   #1656
jupi1227
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 22-05-2014
Skąd: Zielona Góra
Model: Ford Mondeo Kombi MK 3
Silnik: Diesel
Rocznik: 2001
Postów: 3
Unhappy Migająca sprężynka

Witam moje auto po zapaleniu chodzi dobrze nie kopci obroty nie falują, ( na zimnym silniku) ale po kilku minutach gaśnie ( jakby po rozgrzaniu) i zapala się migająca sprężynka grzania świec po czym nie można ponownie auta odpalić. Wymieniłem pompkę pomocniczą tą przy baku, filtr paliwa, podmieniłem czujnik wału miedzy skrzynia a silnikiem i nic, wymieniłem przekaźnik pod akumulatorem i nic auto trochę poszarpuje na wolnych obrotach jak się rozgrzeje nie wiem jak jedzie teraz bo strach wyjeżdżać stanie i laweta.. Z początku jak jechałem auto gasło w czasie jazdy sporadycznie co 30-40 kilometrów migająca sprężynka silnik się wyłączał po czym musiałem stanąć i wyłączyć zapłon, po przekręceniu kluczyka odpalał i jechał auto miało słabe odejście z niskich obrotów a teraz jak się rozgrzeje to nie można odpalić parę minut chodzi ładnie a po 5-10 minutach trzęsie i gaśnie. Ford Mondeo Mk 3 Tddi. 115 KM. Kombi. Czy to może być sterownik pompy paliwa czy sama pompa? Bo pseudo-mechanicy wymieniliby mi wszystko: pompę, wtryski, bak itp....:570: mówili że to może być wszystko ale nie są pewni na 100% i jedź do mechaników.
Z góry dziękuję za odpowiedź

Bump:
jupi1227 jest offline   Odpowiedź z Cytatem