View Single Post
Stary 10-07-2006, 10:05   #1
impactom
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-11-2004
Skąd: Łódź
Postów: 140
Domyślnie pilot do alramu - gdzie i czy można dorobić?

Witam! Padł mi dzisiaj ostatni pilot do alarmu! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Żona wyprała go w spodniach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , rozkręciłem go, wyczyściłem, zmieniłem baterie i po skreceniu gdy naciskam przycisk kontrolka się świeci ale nadal nie otwiera samochodu ani nie wyłącza alarmu. Co najgorsze wyłączenie alarmu z kluczyka ( tego małego bezpośrednio pod maską na alarmie) również nie działa, przekrecałem i ustawiałem w obu pzycjach a on wyje dalej! Zatem samochód mam uziemiony na parkingu strzeżonymGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Czy macie jakies sugestie jak to samemu naprawic, albo chociaż wyłączyc alarm żeby odpalic fure i zawieźć do fachowca,
Może macie namiary na fachowca z Łodz, który dorabia piloty do alarmów ( bo słyszałem że takich nie ma i odrazu trzeba wymieniać centralke),
Jesli trzeba wymienic centralkę, macie namiary na specjalistę, który przyjedzie i na miejscu wymieni cętralkę?
Prosze pilnie o pomoc!!!!
__________________
Ford Mondeo MKI '95r,
1,6, 16 V, hatchback, bordo metalik,
CB Midland 1001Z,
antena Alan Midland,
Komarek Rozamet 2352 (pierdolot)
impactom jest offline   Odpowiedź z Cytatem