Temat: [Mondeo 2000-2007] Świece żarowe grzeją za długo
View Single Post
Stary 20-05-2019, 22:19   #31
sawekfan
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 27-03-2007
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2006
Postów: 107
Domyślnie Odp: Świece żarowe grzeją za długo

Cytat:
Napisał rajman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Weźcie mu miernikiem zmierzcie bo chłop zwariuje.
I o to mi chodzi właśnie. Nie o jak to jest ogólnie w samochodach ale konkretnie w MK3 TDCI. Wystarczy zmierzyć i nie trzeba miernika jeśli ktoś nie ma. Jednak do tej pory nikt nie pokusił się aby to zrobić i nie napisał jak długo świece grzeją u niego w takim samym modelu. Tylko tyle chcę wiedzieć bo jak widać ASO mówi jedno, ludzie na forum drugie.

Mocowanie kabla poprawiłem, bo przy wymianie świec musiał się podgiąć i dotykał plastiku na końcówce kabla od świec i plastik topiąc się wydzielał dym. Świece nadal grzeją 2 minuty na zimnym tak jak poprzednio. Jutro rano sprawdzę odczyt w zegarach temp. z czujnika głowicy.

Bump:
Cytat:
Napisał Jaryska Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widocznie oczekujesz odpowiedzi takiej, aby była po Twojej myśli.
Nie. Oczekuję, że ktoś kto ma takie auto jak ja sprawdzi ile u niego grzeją świece i podzieli się wynikami. Do tej pory nikt tego nie zrobił za to cały czas słyszę, że to mi się nie chce słuchać ludzi, którzy podają ogólniki i jak to jest w innych samochodach. Czy konkrety to za duże wymagania? Kilka minut na sprawdzenie zaoszczędziłoby te kilka stron tematu.
__________________
Był stare, dobre Mondeo 95 r. 1.8 TD Jest młodsza wersja Mondeo 06 r. 2.0 TDCI, której dziadek wysoko ustawił poprzeczkę
sawekfan jest offline   Odpowiedź z Cytatem