Temat: [Kuga 2013-2020] TRYB ECO - typ 1,2,3
View Single Post
Stary 19-12-2013, 10:00   #10
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: TRYB ECO - typ 1,2,3

Cytat:
Napisał jankowalski973 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może chodzi o to, że w eco 1 info jest ogólne czyli wszystkie trzy kwiatki razem a eco 2 i 3 każda z informacji wyświetlana jest osobo (po wjściu wg opisu boncio) gdzie dodatkowo jest info o % jeździe na zimnym silniku.
A ja czegoś takiego nie ma, tzn % jazdy na zimnym silniku. Ponieważ mam automat, więc mam tylko 2 kwiatki (prędkość i przewidywalność) i po naciśnięciu OK dostaję te same informacje tylko na oddzielnych ekranikach oraz podsumowanie o tym jakim to jestem mistrzem oszczędnej jazdy lub abym zajrzał do instrukcji użytkownika to się dowiem jak jeździć.

Śmieszną rzeczą jest, że jak udaje mi się osiągnąć spalanie na poziomie 11 l/100 po mieście, czyli jadę wolno i mułowato to dostaję fulla za przewidywalność i kiepskie wyniki za prędkość. Jak za to jestem mistrzem oszczędnej jazdy (według forda) to spalanie mam na poziomie 13-14 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem