Temat: [C-MAX 2003-2007] Tylna kanapa a foteliki dziecięce
View Single Post
Stary 24-01-2010, 20:51   #4
abuu
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-02-2009
Skąd: mokotów babe!
Model: czarny s-max jednak z giftem
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 76
Domyślnie Odp: Tylna kanapa a foteliki dziecięce

Cytat:
Napisał bossiu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aż takiego zestawu nie miałem okazji testować.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale dwa foteliki i dorosły było ok.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w jakim ustawieniu (w przypadku moich dzieciaków, ma to dosc istotne znaczenie)?
fotelik, dorosły, fotelik?
nigdzie nie moge znależć łacznej szerokosci kanapy (mam - jesli chodzi o szerokość na wysokości ramion, a szukam danych na temat samej kanapy-podstawy..)

Cytat:
Napisał C-sław Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
C-max ma z tyłu trzy niezależne fotele, wiec powinno być ok.
w srodkowy fotelik > ledwo co instaluje podwyzszenie (39 cm szerokosci), a co do boków nie mialem przy sobie fotelika (46 cm) oraz nosidełka (42-43 cm) - nie moglem tego sprawdzic organoleptycznie (nie mogłem i nie mogę).

pozdr
bu
abuu jest offline   Odpowiedź z Cytatem