View Single Post
Stary 22-05-2022, 18:49   #13
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,373
Domyślnie Odp: Grill, krata wlotu Connected - wymiana na inny

Cytat:
Napisał michałek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak sobie myślę o napisie FORD tak jak ma Ranger (głupie?)
ciekawostka która kiedyś przypadkiem znalazłem.
Jak byl taki grill do MK3FL to kto wie? Może był też do MK4?

cytat poniżej z mojego wątku.

----------

Jako, że mój eBay na bieżąco mnie informuje co tam się pokazuje w dziale części do Focusa,
to ostatnio trafiłem na taki grill (mi nie podejdzie, bo ja mam przedlifta), ale ten grill mocno przykuł moją uwagę:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z czystej ciekawości zrobiłem screenshota, bo uznałem, że pewnie "głupi sprzedawca dostał części od Transita i myślał że to do podejdzie do Focusa".

No bo nowe Transity Custom mają właśnie taki napis:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

(notabene bardzo mi się to podoba w tych Transitach bo wyglądają tak przekozacko)

Dopiero na drugi dzień przyjrzałem się numerom

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

i kurcze wedle wszystkim wyszukań na google'u, to w kółko trafiam, że to jednak grill do Focusa MK3FL.

Nigdy takiego nie spotkałem i powiem, że taki grill naprawdę wygląda ciekawie.
Jak ktoś potrzebuje, to cena jest no "taka nie za fajna" bo jedyne 140GBP (800 zł).
Tyle że wedle wszelkich moich domniemań, wygląda to jak oryginalna Fordowska część.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem