Temat: [Kuga 2020- ] 2021 gaśnie zaraz pod odpaleniu
View Single Post
Stary 07-12-2022, 19:53   #11
young81
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 07-11-2013
Skąd: Pomorze zachodnie
Model: KUGA MK3 Vignale / Focus MK2FL
Silnik: 2.0 Ecoblue 190km AWD A8 / 1.8 TDCI 115KM
Rocznik: 2021/2010
Postów: 157
Domyślnie Odp: 2021 gaśnie zaraz pod odpaleniu

Cytat:
Napisał Kasiadb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przepraszam za moje być może głupie pytania ale ja z mechaniką mam niewiele wspólnego... Co to znaczy "przegazuj"???

Bump: Jak już ruszę mam mu dodać porządnie gazu?

Bump: Ten biały dym to widzę już od jakiegoś czasu i dziwnie śmierdzi...
Wrzuc "N" na pokrętle zmiany biegów i wciśnij mocno pedal gazu na 3-4 sekundy.......jak widzisz od jakiegoś czasu biały dym to ewidentnie coś jest nie tak z układem spalania....jedź z tym do serwisu zostaw auto i nie odbieraj jak Ci tego nie naprawia. Jak masz nagrane filmy jak są problemy z odpalaniem to masz dowod jak nie to nagraj to i biały dym z rury też i niech w serwisie nie robią z Ciebie głupka, postrasz ich sądem czy coś w tym stylu....masz nowe niesprawne auto za które zapłaciłaś nie małe pieniadze, jak skonczy Ci się gwarancja a zepsuje się całkowicie a napewno się tak stanie to będzie Cie to kosztowało duże pueniadze.......ja na twoim miejscu jak kolejny raz miałbym problem z odpaleniem to po pierwszej próbie bym już nie odpalał tylko od razu dzwoń na asistance i niech zabierają na lawecie i się martwią.......niestety serwis i ogólnie obsługa sprzedażowa Ford Polska to dno......
young81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem