View Single Post
Stary 17-05-2021, 12:31   #3
7hc
ford::beginner
 
Imię: BR4k
Zarejestrowany: 16-08-2018
Skąd: 52C23CiN
Model: KU94
Silnik: 2.0 EcoBlue 190KM AWD A8
Rocznik: 2020
Postów: 48
Domyślnie Odp: Błędy wieku dziecięcego? Rozłączanie głośników i ciągle oświetlenie w 2 rzędzie

Ja u siebie miałem te same dwa problemy. Problem ustał po samodzielnej aktualizacji oprogramowania pobranej ze strony Forda. Niby aktualizacja oficjalnie dotyczy systemu Sync, ale wydaje mi się, że nie tylko, bo te problemy z elektroniką i jeszcze kilka innych ustąpiło po wgraniu nowego oprogramowania. Moja Kuga jest wyprodukowana pod koniec października modelowo już oznaczona MY2021

Cytat:
Napisał ScoobyWlo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rozwiązanie to : wciśnij na odpalonym aucie przycisk SOS, system poinformuje, że masz możliwość rozłączenia w ciągu 12 sekund przez ponowne wciśnięcie tego przycisku (wciskamy go) - po wykonaniu tej czynności wszystko działa dobrze
Jak do tego doszedłeś? To jakaś ukryta procedura resetu czy przypadkowe odkrycie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez 7hc ; 17-05-2021 o 12:34
7hc jest offline   Odpowiedź z Cytatem