Temat: [Mondeo 2000-2007] Zestaw wskaźników nie wskazuje :(
View Single Post
Stary 27-02-2011, 10:14   #1
upanie
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 31-05-2009
Skąd: Wyszków
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 16
Domyślnie

Witam.
Poszukuję schematu zestawu wskaźników do MK3 2003r. 2.0 TDCi kombi.
Wiem, że zaraz dostanę odpowiedzi SZUKAJ ale niestety pomimo długich poszukiwań nie znalazłem. Jest sporo linków, które mogłyby być schematami ale już nie działają.
Mam problem ze swoim mondziakiem, który pojawił się przedwczoraj. Po kilku tygodniach stania na mrozie wsiadłem i chciałem odpalić a tu zonk :O
Po przekręceniu kluczyka nie świeci się prawie nic oprócz kontrolki płynu do spryskiwaczy i kontrolki oleju. Żadne zegary, LCD, nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie reaguje na próbę wejścia w test zegarów. Zero, nul, nic. Co ciekawe nie działa mi podgrzewanie przedniej szyby a kiedyś działało. Poza tym wszystko działa. Samochód odpala, jeździ, działa denso, światła, kierunki, po prostu wszystko git. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki. Co ciekawe przepalony był jeden od podgrzewania przedniej szyby ale po wymianie nie zaczęła grzać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Latałem z miernikiem po bezpiecznikiem, GEM-ie i nic. Wygląda, że wszystko działa...
Ostatecznie wymontowałem wskaźniki i chciałbym je jakoś sprawdzić ale bez schematu raczej ciężko zatem proszę o takowy.

Pozdrawiam

Jak się nie da schematu to może chociaż opis pinologii wtyczki...

Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 01-03-2011 o 11:12 Powód: Nie piszemy postów pod rząd. Należy dopisać do poprzedniego.
upanie jest offline   Odpowiedź z Cytatem