View Single Post
Stary 07-01-2008, 18:36   #4
liban
ford::beginner
 
Imię: marek
Zarejestrowany: 04-01-2008
Skąd: libiąż
Model: mondeo mk3
Silnik: 2.0 16V
Rocznik: 2003
Postów: 10
Domyślnie

mialem taki sam problem.. a ze auto bylo wypozyczone (wydane jak zastepcze podczas naprawy naszego-firmowego) to zajechalem do serwisu podpieli i co sie okazalo? dzien wczesniej podskoczylem firmowym autem do (obecnie bylej) dziewczyny i zostalem na nocGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. gdy rano odpalilem auto zaczely sie pojawiac takie problemu.. w serwisie po zbadaniu sprawy powiedzieli mi e jakies szczury albo podobne gryzonie przegryzly kabel od jakiegos tam czujnik.. chyba cos od spalin... przez to wlasnie tak sie dzialo.. migajaca kontrolka swiec i spadek mocy..po ponownym uruchomieniu silnika wszystko wracalo do normy.. lecz "psulo" sie znow przy bardziej dynamicznej jezdzie.. moja rada taka.. zajrzyj najpierw pod maske i posprawdzaj czy wszystko tam gra.. u mnie na poczatku podejrzewali awarie wtryskiwaczaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
liban jest offline   Odpowiedź z Cytatem