Temat: V Jesienny
View Single Post
Stary 03-05-2006, 08:14   #7
karex
ford::expert
 
Avatar karex
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Skąd: łódzkie
Model: Mondeo Mk3 i Mk4 oczywiście kombi
Silnik: 2,0 TDCi 130 na 151KM i DW10C 140KM
Rocznik: 2005.02 oraz 2012.05
Postów: 2,806
Domyślnie

Cytat:
Napisał jagrall
w sumie to niedaleko ode mnie
Ode mnie też Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Greg zorientuj się jak będziesz na zlocie FKP wstępnie coś więcej co i jak. Hmmm może dało by się coś urwać z tej ceny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potem daj znać i ja albo Jagrall pociągniemy temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
O ile będzie to odpowiadać pozostałym klubowiczom.

Okolica jest ładna, miejscami nawet bardzo. Piękne są poranki gdy o świcie nad Wartą unosi się mgła przebijana promieniami słonecznymi.
20 km od Zawad są wspaniałe jaskinie w Załęczańskim Parku Krajobrazowym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Jakby był ktoś chętny na mały wypadzik to żaden problem. Autem można podjechać na ok 500 m od "dziur", ale tam to tylko byśmy zeszli i wyszli bo na eksplorację to chyba nikt nie miałby sił. Za to są inne jaskinie z dużymi "komnatami" jakby ktoś miał ochotę iść ok 3 km to wrażenie robią.
__________________
Pozdrawiam
Było
Mondeo Mk2 1997 1,8+BLOS i Mondeo Mk2 1997 1,8 TD
[Regulamin Forum] [Sklep forumowy]
karex jest offline   Odpowiedź z Cytatem