Temat: [Transit 2000-2006] Klimatyzacja na tył
View Single Post
Stary 11-07-2013, 08:34   #73
kubasta
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-11-2011
Skąd: Kamieniec/Gliwice
Model: c-max hybrid
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 137
Domyślnie Odp: Klimatyzacja na tył

Według mnie zaraz jak wchodzi pod podciag powinno być łączenie. Jak jutro odbiore przewody od tej firmy co mi je dorabia to zrobie zdjecia i będzie jasniej i prościej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


===============================

odebrałem dorobione przewody, jutro wszystko powinno byc na aucie i okaże się czy wszystko gra i buczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tzn chłodzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na zdjęciach pokazałem dla potomnych co i jak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. może ktoś jeszcze będzie miał taki szalony pomysł jak ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dorobienie troszke kosztowało ale mam nadzieje ze to juz wszystko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozostaje napełnienie wszystkiego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

2013-07-12 15.09.14.jpg

2013-07-12 15.09.06.jpg

2013-07-12 15.08.57.jpg

Ostatnio edytowane przez kubasta ; 12-07-2013 o 14:27
kubasta jest offline   Odpowiedź z Cytatem