Temat: [Focus 2018- ] Włączenie dodatkowych funkcji
View Single Post
Stary 31-08-2022, 10:25   #4
zohan85
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 10-08-2022
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2020
Postów: 4
Domyślnie Odp: Włączenie dodatkowych funkcji

W zasadzie poza wygadywaniem głupot nic nie wnosicie do tematu rozmowy, problem polega też że podczas pracy w trybie Android Auto telefon się przegrzewa i wyłącza większość funkcji i z automatu nie działa android Auto w SYNC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale w sumie najbardziej zależało by mi poza wodotryskami które pewnie są nieopłacalne w modyfikowaniu więc muszę się pogodzić z tym co mam bo ford też robi wielką tajemnice że po VIN bezpłatnie nie można sprawdzić wyposażenia pojazdu. Głównie zależał by mi aby mu przestawić kolejność trybów jazdy na stałe.

Cytat:
Napisał kln1920 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Polecam włączyć szyberdach i zmienić koła w menu na 19', od razu za free masz takie grube modyfikacje i felgi za darmo...
Na pewno są pewne elementy które da się włączyć niekoniecznie poprzez dopłatę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale szukam informacji co można włączyć/odblokować aby w bardziej przyjazny sposób użytkować auto i bardziej spersonalizować od siebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez zohan85 ; 31-08-2022 o 10:28
zohan85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem