View Single Post
Stary 11-11-2010, 16:34   #94
Piterson19
ford::average
 
Avatar Piterson19
 
Zarejestrowany: 03-01-2009
Skąd: Kielce
Model: Mondeo MK1 GHIA
Silnik: 2.0 DOHC
Rocznik: 1993
Postów: 122
Domyślnie Odp: zmiana podświetlenia zegarów, przycisków, pokręteł

Cytat:
Napisał shadk-k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z astry bylyby lepsze bo sa roznych dlugosci (obrotek i predkosciomierz).
Owszem były by lepsze, ale cena zegarów poldka i astry są bez porównaniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja za zegary od poldka zapłaciłem 7złGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do podświetlenia wskazówek to troszkę trzeba pokombinować bo w poldku jest to podświetlane razem z tarczami po prostu tarcza pod wskazówką jest tak oszlifowana żeby przekazywała światło na wskazówkę, ja u siebie zastosowałem diody SMD takie płaskieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., umiejscowiłem je pod wskazówkami, zrobię foto jutro i pokażę bo jeszcze muszę wyregulować wskazówkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piterson19 jest offline   Odpowiedź z Cytatem