Temat: [Mondeo 2000-2007] Założenie tempomatu i ESP
View Single Post
Stary 10-09-2010, 08:07   #372
Wons
ford::average
 
Avatar Wons
 
Imię: KONOUSUNIĘTE
Zarejestrowany: 30-08-2010
Skąd: XXXX
Model: XXX
Silnik: XXX
Rocznik: XXXX
Postów: 80
Domyślnie Odp: [Mk3] Założenie tempomatu i ESP 2005 TDCi

Dzięki za zainteresowanie moim problemem kolego macslad .
Jednak przepatrzyłem całe forum i próbowałem stosować się wg zaleceń Twoich jak i innych. Nadal nie działa. Modo był w ASo w katowicach i diagnosta nie chciał nawet zasugerować dlaczego nie działa-On miał aktywować i tak zrobił.Totalna olewka 251 zeta poszło praktycznie w piach :(

Jak pisałem wcześniej instalka pod pedałami na 3-ci czujnik była oryginalnie jak i w kierownicy pełna kostka i Nie zawracałbym d.. nikomu ale wyczytałem , że ktoś już też tak miał jednak nie mam wiedzy czy udało się problem rozwiązać.
Gwarantuję , że to nie problem wysuniętego czujnika lub braku wiedzy jak włączyć na kierownicy tempomat-po to ktoś pisze instrukcje i poświęca czas dla innych aby zminimalizować głupie pytania do minimum.
Być może ponowne wpięcie w IDS' a pomoże ,tylko czego szukać lub co zmierzyć ?.
Wierzcie mi forum oglądam dobrych parę lat .Od 1997 roku zawsze miałem Forda--zarejestrowałem się niestety niedawno, jednak to jedyna sprawa gdzie utkwiłem i nie potrafię ruszyć. Być może jest jakiś test na zasadzie testu klimy lub zegarów , który potrafiłby wyrzucić błąd i szukać przyczyny w odpowiednim miejscu. Niestety nie mam odwagi już o to pytać bo temat był wiele wiele razy poruszany i w sumie wszytko zostało powiedziane
Wons jest offline   Odpowiedź z Cytatem