Temat: [Galaxy 2000-2006] Jakie są normy poboru oleju silnikowego
View Single Post
Stary 10-08-2010, 14:37   #16
bizonik3
ford::average
 
Avatar bizonik3
 
Zarejestrowany: 06-08-2010
Skąd: Tomaszów Lubelski
Model: Ford Galaxy II
Silnik: 1,9 TDI 115KM
Rocznik: 2002
Postów: 105
Domyślnie Odp: Jakie są normy poboru oleju silnikowego

Cytat:
Napisał MMkrzysiek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u mnie bierze trochę mniej oleju niż benzyny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. hehe
a poważnie to bierze mi dużo oleju, jak jest zimny, to dymi na biało, ale jak się rozgrzeje, to już nie widać dymu.
dolewam co 150-200km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
też zauważyłem że jak go odpalam rano to dymi na biało a potem już jest normalnie i zastanawiam się czy tak ma być czy to jakaś usterka.........?.

Własnie wróciłem z Władysławowa zrobiłem 1400km i jestem bardzo zadowolony z jazdy nowym nabytkiem.W trasie sprawował sie wyśmienicie, sprawdzałem olejek po przejechaniu tego dystansu i wskazanie poziomu oleju na bagnegie jest takie same jak zaraz po wymianie. Spalił mi ON na tym dystanisie 6,6l na 100km tylko że klima chodziłe nonstop....myslę że to chyba niezły wynik.
bizonik3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem