View Single Post
Stary 24-02-2008, 07:02   #4
marcinlodz
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: szukam warsztatu

Amerykanska wersjia Moze napisze bardziej o co chodzi Tak wiec autko kupiłem 9dni temu w niemczech w dortmund miałem wczesniej xedosa 2.0V6 nie wiele myslac zobaczyłem probe 2.5V6 pomyslałem ze jak xedos 2.0V6 chodził jak pocisk to to bedzie wogóle baja .Po czym wracaja do polski okazało sie ze to wogóle nie chce jechac auto gdy stoi na postoju pieknie wkreca sie na obroty po czym jak jest zimne i chce sie ruszyc to jest bardzo ciezko zachowuje tak jak by cos było zapchane cisniesz mu do konca a on sie dusi po czym gdy temperatura wejdzie na 90 auto zachowuje sie nie co lepiej ale to nie jest to. Nie raz probe przez 10 minut chodzi jak rakieta jak by wszystko było ok ale problem wraca na nastepnym skrzyzowaniu. Wymieniłem w nim wszstkie takie podstawowe zeczy zaczynajac od swiec Filtra paliwa takze olej filtr oleju myslałem ze ma zapchany katalizator okazało sie ze dawno juz go nie ma .Cały czwartek straciłem szukajac kogos w łodzi zeby podłaczył to pod komputer byłem prawie wszedzie zaczynajac od małych serwisuw a takze U mieszka W mazdie na rudzie,Nastapolu az w koncu wyladowałem w Pabianicach i konstantynowie nigdzie nie chca tego podłaczyc problem jest w tym ze auto ma jedno wejscie ale w srodku jest podział na dwie kostki no cos takiego za bardzo nie wytłumacze poprostu nie znam sie na tym .W 2 serwisach w konstantynowie moga to podłczyc ale terminy sa masakryczna wyrazili jak na rrazie tylko opinie usta Moduł lub przepływomierz powietrza .Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
  Odpowiedź z Cytatem