View Single Post
Stary 23-05-2011, 19:57   #98
Rijndael
ford::professional
 
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Warszawa
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 1,175
Domyślnie Re: Odp: 2.0/2.2 tdci - projekt Biturbo/turbo compound

Cytat:
Napisał Polarny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Badger zaśmiecasz temat - nie pierwszy i nie ostatni raz. Nie uważam, by Twoje posty wnosiły coś pozytywnego, bo nie dosyć, że jak zwykle szybko zbaczasz z tematu (przy okazji standardowo udowadniając, że diesiel to zło), to jeszcze obserwacje pokazują, że polemika z Toba nie ma końca.
Tak więc daj ukończyć projekt autorowi, a potem ewentualnie weź sprawy w swoje ręce i poprawiaj. Póki co nie masz styczności z TDCi więc sam uprawiasz rozmowę teoretyczną.
Daruj sobie tego typu głupie komentarze, napisałem o moim projekcie, bo inverter konkretnie o to zapytał. O wtryskach i strojeniu napisałem prawdę. Sama ideę stworzenia wydajniejszych wtrysków bardzo doceniam, co zaznaczyłem przynajmniej dwukrotnie, ale to nie znaczy, że nie mogę mieć żadnych krytycznych uwag. A o tym z czym mam styczność, a z czym nie to wybacz, ale masz zerowe informacje. I jak zwykle bijesz piane i atakujesz mnie całkowicie niemerytorycznie, zamiast napisać coś na temat. No cóż, pewnie inaczej nie potrafisz.

Ostatnio edytowane przez Rijndael ; 23-05-2011 o 20:00
Rijndael jest offline   Odpowiedź z Cytatem